Лубенська районна рада

Програми оздоровлення

та відпочинку дітей

на 2009-2011 року

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою забезпечення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009 - 2011 роки взяти до відома.
  2. Районній державній адміністрації:

2.1.  Продовжити роботу над виконанням районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009 – 2011 роки.

2.2. Забезпечити дотримання норм і порядку організації відпочинку та оздоровлення дітей в пришкільних відпочинкових закладах та оздоровчих таборах.

2.3. Постійно удосконалювати організацію відпочинку та оздоровлення дітей у відповідності з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                  О.І. Дядечко