Лубенська районна рада

Про призначення головного лікаря

Лубенського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги

Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України (із змінами), районна рада

ВИРІШИЛА:

Призначити Пучку Олену Юріївну на посаду головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

1. Доручити голові Лубенської районної ради Дядечку О.І. заключити контракт з головним лікарем Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Пучкою Оленою Юріївною у встановленому порядку.
  2. Доручити головному лікарю Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Пучці Олені Юріївні забезпечити державну реєстрацію закладу згідно з чинним законодавством України.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 24.05.2011 «Про призначення головного лікаря комунального підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенського району Полтавської області».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                       О.І.Дядечко