Лубенська районна рада

від "___"_____________ 2011 року

Про реорганізацію

Вовчицької дільничної лікарні

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання Загальнодержавної Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", Указів Президента України вiд 06.12.2005 № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення» та вiд 27.01.2010 № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення», районна рада вирішила:

1.     Реорганізувати з 01.11.2011 Вовчицьку дільничну лікарню в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

2.     Районній державній адміністрації:

2.1.  Забезпечити дотримання чинного законодавства України щодо попередження працівників Вовчицької дільничної лікарні про наступне їх вивільнення у зв’язку із реорганізацією, проведення відповідних розрахунків по оплаті праці, тощо.

2.2.  Забезпечити витрати на утримання Вовчицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у 2011 році за рахунок коштів, передбачених на утримання галузі охорони здоров’я району.

2.3.  Врахувати витрати на утримання Вовчицької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини при формуванні проекту районного бюджету на 2012 рік.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                               О.І. Дядечко