Лубенська районна рада

від  2011 року

Про затвердження Програми професійної

орієнтації учнівської молоді Лубенського району

на здобуття актуальних на ринку праці професій

та спеціальностей у 2011 – 2014 роках

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 14 Закону України «Про освіту», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.     Затвердити Програму професійної орієнтації учнівської молоді району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011 – 2014 роках (додається).

2.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                               О.І. Дядечко