ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьома сесія шостого скликання

від "____"_________________ 2011 року

Про внесення змін до рішення районної ради

від 03.12.2010 р. "Про Положенння про постійні

комісії районної ради"

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 31 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", та, з метою реалізації повноважень у здійсненні державної регуляторної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити розділ I "Загальні положення" додатку до рішення районної ради від 03.12.2010 р. "Про Положення про постійні комісії районної ради" пунктом 1.5 наступного змісту:

"Повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики покладається на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю (далі - відповідальна постійна комісія)".

2. Доповнити частину 6 розділу IV "Функціональна спрямованість комісій" додатку до рішення районної ради від 03.12.2010 р. "Про Положення про постійні комісії районної ради" словами наступного змісту:

"здійснює повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики".

Голова районної ради                                                                                                                      О.І.Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 18 лютого 2011 року "Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2011 рік"