Лубенська районна рада

сервісного центру № 5343 регіонального

сервісного центру МВС  в Полтавській

області на 2018 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для підвищення рівня надання послуг власникам транспортних засобів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  районну Програму підтримки розвитку територіального сервісного центру № 5343 регіонального сервісного центру МВС  в Полтавській області на 2018 рік (додається).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                                                             Г.М. Угляниця

Переглянути додатки