ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

районної ради до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету

Міністрів України

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування та з   питань   законності   та правопорядку, місцевого самоврядування депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути додатки