Лубенська районна рада

Про передачу майна

Шеківської сільської

бібліотеки-філії

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення районної ради від 16.11.2012 року «Про порядок при    йняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», у зв’язку з прийнятим рішенням Сенчанською сільською радою Лохвицького району 10 квітня 2018 року «Про ініціювання передачі Шеківської бібліотеки, спільної власності територіальних громад Лубенського району, у комунальну власність Сенчанської сільської ради», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Передати з 01 січня 2019 року у комунальну власність Сенчанської сільської ради Лохвицького району майно Шеківської сільської бібліотеки-філії Лубенської районної централізованої бібліотечної системи (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо), що належить до спільної власності територіальних громад сіл району і перебуває в оперативному управлінні відділу культури і туризму райдержадміністрації.

2.Передати повноваження по передачі майна (основних засобів, малоцінних, швидкозношувальних та господарських предметів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, тощо) Шеківської сільської бібліотеки-філії відділу культури і туризму райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                         Г.М.Угляниця