Лубенська районна рада

від ________________ 2018 року

Про звіт голови районної

державної адміністрації

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих радою повноважень взяти до відома.
  1. Районній державній адміністрації забезпечити:
  • збалансований економічний та соціальний розвиток району, безумовне виконання Програми економічного та соціального розвитку на 2018 рік, цільових програм з інших питань;
  • виконання районного бюджету на 2018 рік;
  • ефективне використання трудових і фінансових ресурсів;
  • сприяння інвестиційній діяльності на території району;
  • виконання на належному рівні інших повноважень делегованих в установленому порядку районною радою.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради за функціональною спрямованістю.

Голова районної ради                                                                         Г.М.Угляниця

Переглянути додатки