Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2018 року

Про пониження ступеня та перейменування

Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської

області у Духівську гімназію імені П.М. Рака

Лубенської районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», статті 25 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», з метою створення умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Понизити ступінь Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області та перейменувати Духівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області у Духівську гімназію імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області (коротка назва Духівська гімназія).
  2. Затвердити статут Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області у новій редакції (додається).
  3. Директору Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області:

3.1. Подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області.

3.2. Забезпечити дотримання трудового законодавства під час пониження ступеня та перейменування Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області у Духівську гімназію імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області

1. Видатки на утримання Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області здійснювати згідно Бюджетного кодексу України
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                            Г.М. Угляниця