Лубенська районна рада

Полтавської області

Двадцять шоста сесія сьомого скликання

від ________________ 2018 року

Про Програму відшкодування відсотків

за кредитами, отриманими населенням

Лубенського району на впровадження

енергозберігаючих заходів на 2018-2020

роки

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши подання районної державної адміністрації щодо затвердження Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Лубенського району на впровадження енергозберігаючих заходів на 2018-2020 роки

В И Р І Ш И Л А:

1. Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Лубенського району на впровадження енергозберігаючих заходів на 2018-2020 роки затвердити (додається).
  2. Визначити головним розпорядником коштів Лубенську районну державну адміністрацію Полтавської області.
  3. Рекомендувати сільським радам розробити власні програми та передбачити у місцевих бюджетах на відповідні роки кошти на фінансування Програми в межах реальних фінансових ресурсів та забезпечити виконання передбачених Програмою заходів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв`язку та управління комунальним майном.

Голова районної ради                                                             Г.М. Угляниця

Переглянути  додатки