ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія сьомого скликання

від ______________ 2018 року

Про внесення змін   до   рішення   районної

ради   від 10.12. 2010 року «Про заснування

щорічної  літературно-мистецької   премії

імені   Василя Симоненка»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення другої сесії районної ради шостого скликання від 10 грудня 2010 року «Про заснування щорічної літературно-мистецької   премії імені Василя Симоненка» та викласти додатки до нього в новій редакції (додатки 1,2).
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення третьої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року   «Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради шостого скликання від   10   грудня 2010 року «Про заснування щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

Переглянути додатки