Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2018 року

Про звернення депутатів Лубенської районної  ради

Полтавської області до Президента України,

Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Відповідно частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (додається).

2.Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

Переглянути  додатки