ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Восьма сесія шостого скликання

від  7  жовтня     2011 року

Про   порядок   використання     коштів,

які надходять в порядку відшкодування

втрат сільськогосподарського і лісогосподарського

виробництва до районного бюджету.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», статтею 207,209 Земельного Кодексу  України, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Порядок використання коштів, які  надходять в порядку відшкодування  втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету  (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити безумовне дотримання Порядку  використання  коштів, які  надходять в порядку відшкодування  втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету та виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акта в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення  покласти на постійну комісію районної ради з  питань  землекористування.

Голова районної ради                                                                                                                          О.І.Дядечко

Переглянути додатки до рішення сесії  "Про порядок використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва до районного бюджету"