Лубенська районна рада

сільської ради Лохвицького району

Лубенському районному бюджету

на забезпечення регулярного безкоштовного

підвезення до місця навчання та додому

дітей, які проживають на території

сіл Шеки, Хитці Лубенського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території сіл Шеки, Хитці Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в 2018 році до районного бюджету із бюджету Сенчанської сільської ради Лохвицького району міжбюджетні трансферти у сумі 90000,00 гривень для забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території сіл Шеки, Хитці Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2018 році між районною та сільською радою в строки визначені законодавством України.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   Г.М.Угляниця

Переглянути додатки