Лубенська районна рада

харчуванням учнів 1-4 класів

Жданівського навчально-виховного

комплексу  Лубенського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів Жданівського навчально-виховного комплексу  Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в 2018 році до районного бюджету із бюджету Сенчанської сільської ради Лохвицького району міжбюджетні трансферти у сумі 12 168,00 гривень для забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів Жданівського навчально-виховного комплексу  Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2018 році між районною та сільською радою в строки визначені законодавством України.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   Г.М.Угляниця

Переглянути додатки