Лубенська районна рада

Про передачу бюджетних

трансфертів Лубенській

міській раді у 2018 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 93 Бюджетного Кодексу України, з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у 2018 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 60,0 відсотків медичної субвенції до  бюджету м.Лубни на надання амбулаторно – поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню, яке проживає на території району, установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету.
  2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2018 році між районною та міською радами в терміни, визначені законодавством України.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця