Лубенська районна рада

«Лубенський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Лубенської районної ради Полтавської області

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 88 Цивільного кодексу України, статей 56, 78, 137 Господарського кодексу України,  Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Основи законодавства України про охорону здоров'я», рішення двадцять першої сесії Лубенської районної ради сьомого скликання від 20 липня 2017 року «Про створення комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області»,  розглянувши подання Лубенської районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області (додаток 1).
  2. Затвердити Структуру Комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області (додаток 2).
  3. Установити граничну чисельність працівників Комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області в кількості 152 штатні одиниці.
  1. Доручити головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області Новаковському Михайлу Миколайовичу здійснити державну реєстрацію юридичної особи публічного права в порядку, що встановлений чинним законодавством України та надати право підпису в установчому документі.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення і з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв`язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                  Г.М.Угляниця

Переглянути додатки