Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2017 року

Про внесення змін до рішення

районної ради «Про ліквідацію

Шершнівської загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів»

Відповідно до статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку зі створенням Засульської ОТГ, інтереси якої представляє Засульська сільська рада,   районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Викласти п.5 рішення десятої сесії  районної ради сьомого скликання від 18.11.2016 р. «Про ліквідацію Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» в новій редакції:

«5. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад  сіл району будівлі та споруди Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у комунальну власність Засульської об’єднаної територіальної громади, інтереси якої представляє Засульська сільська рада.»

1. Відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації  забезпечити передачу-прийняття будівель та споруд Шершнівської загальноосвітньої школи з урахуванням цього рішення в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                      Г.М. Угляниця