Лубенська районна рада

Полтавської області

Двадцять перша  сесія сьомого скликання

від ________________ 2017 року

Про звернення  депутатів Лубенської

районної ради Полтавської області до

Президента України, Верховної Ради

України, Кабінету Міністрів України,

Міністерства охорони  здоров’я України

Відповідно частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення депутата обласної ради Ляшка Р.В., районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я щодо невідкладного державного  забезпечення  лікувальними засобами онкохворих  (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України,    Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я  України  в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  соціальної сфери, соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

Переглянути  додатки