Лубенська районна рада

школи І-ІІІ ступенів у Жданівський навчально-виховний

комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –

дошкільний навчальний заклад»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве  самоврядування України»,  статей 14,18, 36 Закону України "Про освіту", статей 9,11 Закону України "Про загальну середню освіту",  статей 12,16 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 та з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати Жданівську загальноосвітню школу  І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у Жданівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області (далі Жданівський НВК).
  2. Затвердити статут  Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області  у новій редакції (додається).
  3. Доручити директору Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Жданівського НВК.
  4. Дати згоду на реорганізацію Жданівського дошкільного навчального закладу «Пролісок» шляхом приєднання до Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області.
  5. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити дотримання трудового законодавства під час перейменування Жданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у Жданівський навчально-виховний  комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області.
  6. Видатки на утримання Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лубенської районної ради Полтавської області здійснювати згідно Бюджетного кодексу України.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                            Г.М. Угляниця