Лубенська районна рада Полтавської області

від ___ ___________ 2017 року

Про звіт голови районної

державної адміністрації

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми еконогмічного і соціального розвитку, районного бюджету та здійсненення делегованих радою  повноважень  взяти до відома.
  2. Районній державній адміністрації забезпечити:

2.1.збалансований економічний та соціальний розвиток району, безумовне  виконання  Програми економічного  та соціального  розвитку на 2017 рік, цільових програм з інших питань;

2.2. виконання  районного бюджету  на 2017 рік;

2.3. ефективне використання трудових  і фінансових ресурсів;

2.4.сприяння інвестиційної  діяльності  на  території району;

2.5.виконання  на належному  рівні інших повноважень  делегованих  в  установленому  порядку районною радою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні  комісії районної ради з функціональною спрямованістю.

Голова районної ради                                                                           Г.М.Угляниця

Переглянути додатки