ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про хід виконання Програми зайнятості

населення Лубенського району

на 2013-2017 роки в 2016 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», рішення 29 сесії районної ради 5 скликання від 29 липня 2009 року «Порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм» та з метою реалізації заходів у сфері сприяння зайнятості населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію «Про хід виконання Програми зайнятості населення Лубенського району на 2013-2017 роки в 2016 році» взяти до відома.
  2. Лубенському міськрайонному центру зайнятості та управлінню  соціального захисту населення райдержадміністрації продовжити роботу над виконанням Програми зайнятості населення Лубенського району на 2013-2017 роки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                    Г.М.Угляниця

Переглянути додатки