Лубенська районна рада Полтавської області

Лубенській міській раді

для забезпечення населення

району препаратами інсуліну

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 85, 89, 101 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення населення, яке проживає на території району необхідними препаратами інсуліну, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в 2017 році з районного бюджету до бюджету міста Лубни міжбюджетні трансферти (іншу субвенцію) у сумі 150000 грн. для забезпечення населення, яке проживає на території району, необхідними препаратами інсуліну через Лубенську комунальну центральну міську лікарню.
  2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2017 році між районною і міською радами.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

Переглянути додатки