Лубенська районна рада

Полтавської області

_____________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2017 року

Про внесення змін до рішення  «Про

створення Лубенського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи передачу майна закладів охорони здоров’я до комунальної власності Засульської об’єднаної територіальної громади, інтереси яких представлє Засульська сільська рада, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сьомої сесії районної ради шостого скликання від 05.08.2011р. «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», виклавши пункт 4 в наступній редакції:

«Установити граничну чисельність працівників Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в кількості 151,75 штатних одиниць».

2. Внести зміни до Статуту Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, виклавши пункт 2.2 у новій редакції:

«2.2. Юридична адреса: Україна, індекс 37533, Полтавська область, Лубенський район, село Вовчик, вулиця Іларіона Сухомлина, 55».

3. Викласти Статут Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги у новій редакції (додається).

4. Доручити головному лікарю Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги (Гармаш Н.В.) провести державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу відповідно до чинного законодавства України та надати право підпису в установчому документі.

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 18.01.2017р. «Про внесення змін до рішення районної ради «Про створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця

Перегянути додатки