Лубенська районна рада

Чотирнадцята сесія сьомого скликання

від _______________ 2017 року

Про передачу бюджетних установ

галузі освіти та їх майна

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пункту 39 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Цивільного кодексу України, рішення районної ради від 16.11.2012   «Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», враховуючи звернення Засульської сільської ради від 05.01.2017, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати зі спільної комунальної  власності територіальних громад сіл Лубенського району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, у комунальну власність Засульської сільської об'єднаної територіальної громади, інтереси якої представляє Засульська сільська рада, бюджетні установи галузі освіти (додаток 1).

2. Передати безоплатно з 1 лютого 2017 року майно бюджетних установ галузі освіти (будівлі та споруди) зі спільної комунальної  власності територіальних громад сіл Лубенського району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, у комунальну власність Засульської сільської об'єднаної територіальної громади, інтереси якої представляє Засульська сільська рада, ( додаток 2)

3. Передати безоплатно з 1 лютого 2017 року майно бюджетних установ галузі освіти (основні засоби, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, матеріали, продукти харчування, малоцінні та швидкозношувальні предмети, тощо ) зі спільної комунальної  власності територіальних громад сіл Лубенського району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, у комунальну власність Засульської сільської об'єднаної територіальної громади, інтереси якої представляє Засульська сільська рада ( додаток 3).

4. Передати повноваження по передачі майна бюджетних установ галузі освіти, які розташовані на території Засульської сільської об'єднаної територіальної громади і знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл Лубенського району, відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                             Г.М. Угляниця

Переглянути додатки