Лубенська районна рада Полтавської області

_________ сесія шостого скликання

від _______________ 2011 року

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельних

ділянок

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 17, 93, 124, 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Законів України «Про оцінку землі», «Про оренду землі», Податкового кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити:

1.1. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,51 га, переданої в оренду фізичній особі – підприємцю Педризі Валерію Петровичу для традиційних народних промислів і підприємницької діяльності за межами населених пунктів на території Калайдинцівської сільської ради (додається).

1.2. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,059га, переданої в оренду селянсько – фермерському господарству «Нове – 2» для традиційних народних промислів і підприємницької діяльності за межами населених пунтків на території Михнівської сільської ради (додається).

2. Районній державній адміністрації при встановленні орендної плати за користування земельною ділянкою керуватися затвердженими показниками нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                    І.О. Дядечко