Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

_____________ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від ________________ 2016 року

Про передачу бюджетних

трансфертів Лубенській

міській раді у 2017 році

       Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 89, 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території району установами та закладами охорони здоровя, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

   1. Передати у 2017 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 30,0 відсотків медичної субвенції з державного бюджету на наданя амьулаторно – поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню, яке проживає на території району, установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету.

   2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2017 році між районною та міською радами в терміни, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця