P8281554Із запровадженням обов’язкової дошкільної освіти дітей 5-тирічного віку постала потреба розширення мережі дошкільних навчальних закладів в Лубенському рай      оні, адже тут налічується 1584 дитини дошкільного віку. Це стало одним із пріоритетних завдань у роботі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Протягом 2010 року відновили роботу у реконструйованих приміщеннях 5 дитячих садків. У 2011 році робота у цьому напрямку продовжується, зокрема, 22 липня у селі Нижчий Булатець, у приміщенні Нижчебулатецької ЗОШ І-ІІ ступенів, відкрито філіал Вищебулатецького дошкільного навчального закладу «Вербиченька».

28 серпня, у день християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці, у с. Вільшанка Мгарської сільської ради відбулося подвійне свято – День села й урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Світанок».

З нагоди відкриття дитячого садка у Вільшанці зібралися всі причетні до цієї справи – чисельна сільська громада (більше трьохсот осіб), підприємці та представники районної влади: голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білоконь, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, начальник відділу будівництва, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

За кілька місяців приміщення колишньої початкової школи перетворилося на сучасний дитячий садочок на 24 місця: комфортні меблі, компактні трьохярусні ліжка (до речі, застосовуються вперше в районі), відповідне естетичне оформлення.

Червону стрічку перерізають Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, завідуюча новоствореного закладу Вікторія Коваленко.

З вітальним словом до односельців звернулася сільський голова Марія Шевченко, яка говорила, що відкриття дитячого закладу стало справжнім святом для всіх жителів Мгарської сільської ради: і дорослих, і дітей. Завдяки підтримці влади, активності батьків, згуртованості підприємців на території села з`явилася ще одна освітня установа.

У подарунок від районної ради, райдержадміністрації, вихованці отримали іграшки.

Далі на присутніх чекала концертна програма, підготовлена працівниками районного будинку культури та місцевими аматорами сцени.

Після урочистостей батьки і діти з радістю і хвилюванням переступили поріг новобудови. Тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти бажаємо вільшанській малечі!P8281557