Лубенська районна рада

Лубенського районного центру ПМСД,

ефективність використання майна та

виконання головним лікарем передбачених

Статутом центру та контрактом завдань

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 27 липня 2012 року «Про порядок призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій , що належать до спільної власності територіальних громад сіл району, положення про контракт з керівником та типову форму контракту», заслухавши інформацію головного лікаря Лубенського районного центру первинної    медико - санітарної допомоги Гармаш Н. В., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги «Про фінансово - господарську діяльність Лубенського районного центру первинної медико - санітарної допомоги» взяти до відома.

2. Лубенському районному центру первинної медико – санітарної допомоги забезпечити у визначеному законодавством України порядку:

2.1. Надання населенню доступної, своєчасної, якісної та ефективної первинної медико - санітарної допомоги, у тому числі невідкладної.

2.2. Керованість та безперервність медичної допомоги.

2.3. Проведення профілактичних щеплень.

2.4.Планування та організацію профілактичних оглядів і диспансеризації населення.

2.5.Впровадження нових форм та методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації захворювань.

2.6.Пільгове забезпечення лікарськими засобами населення.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                         Г. М. Угляниця