Лубенська районна рада

співфінансування інвестиційного

проекту регіонального розвитку

для Засульської гімназії

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24-1 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Для співфінансування проекту «Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей у Засульській гімназії по вул. Комсомольській, 81-А в с. Засулля Лубенського району Полтавської області» виділити із районного бюджету в 2017 році кошти в розмірі 209,2 тис. грн. за умови перемоги у конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку.

2. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                          Г.М. Угляниця