Лубенська районна рада Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ___ ____________ 2016 року

Про граничні суми витрат на придбання

автомобілів, меблів, іншого обладнання

та устаткування, мобільних телефонів,

комп’ютерів органами місцевого

самоврядування, а також установами та

організаціями, які утримуються за рахунок

районного бюджету

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Бюджетного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 року № 102 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р. № 332» та з метою забезпечення економного використання бюджетних коштів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету (додаються).

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                Г.М. Угляниця

переглянути додатки до проекту рішення