Лубенська районна рада

Полтавської області

Третя сесія сьомого скликання

від ________________ 2015 року

Про    внесення змін  до  рішення районної

ради   від 10.12.2010 року «Про заснування

щорічної премії імені Василя Симоненка»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку 2 рішення другої сесії районної ради шостого скликання від 10 грудня 2010 року «Про заснування щорічної премії імені Василя Симоненка», виклавши його в новій редакції (додається)

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення тридцятої сесії районної ради шостого скликання від 19 грудня 2014 року   «Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради шостого скликання від   10   грудня 2010 року «Про заснування щорічної премії імені Василя Симоненка»

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

переглянути додатки до проекту рішення