Лубенська районна рада

Полтавської області

Друга сесія сьомого скликання

від ________________ 2015 року

Про внесення змін до рішення районної ради

від 07 жовтня 2015 року «Про передачу в

2016 році бюджетних трансфертів між

місцевими бюджетамиЛубенського району

на централізоване тимчасове зберігання

архівних документів, що не належать до

Національного архівного фонду»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до пункту 1 рішення тридцять шостої сесії районної ради шостого скликання від 07 жовтня 2015 року «Про передачу в 2016 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду» наступні зміни:

цифри «150828» замінити цифрами «177484»;

додаток до рішення викласти у редакції, що додається.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                         М.Г.Угляниця

переглянути додатки до проекту рішення