Лубенська районна рада

Полтавської області

Тридцять пята сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про внесення змін до   довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної підготовки

Лубенського району на 2014-2020 роки”

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням 26 сесії районної ради 6 скликання від 18 липня 2014 року зі змінами (додаються).

2.Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із змінами в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                    О.В. Темченко