Лубенська районна рада

Полтавської області

Тридцять друга сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про надання дозволу на

відчуження майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», положень Господарського та Цивільного кодексів України, Постанови Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 р. № 803 «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на відчуження, шляхом продажу, майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району:

автомобіля DAEWOOLanos, 1998 року випуску, реєстраційний № 77740СН;

автомобіля DAEWOONubira, 1998 року випуску, реєстраційний № 55565СН.

2. Виконавчому апарату районної ради, на балансі якого знаходиться майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, забезпечити відчуження майна шляхом його продажу відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                      О.В.Темченко