Лубенська районна рада

Полтавської області

Тридцять друга сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про затвердження технічної документації

про нормативну грошову оцінку земельної

ділянки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 81, 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Закону України "Про оцінку землі",   Податкового кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 43,9231 га (кадастровий номер – 5322881101:01:003:0279), в сумі336 247,21 гривень, яка надана в оренду                            гр. Сливченку Олегу Андрійовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Вовчицької сільської ради Лубенського району (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                                     О.В. Темченко