Лубенська районна рада

Полтавської області

Тридцять друга сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про хід виконання Програми соціального

захисту населення Лубенського району

«Турбота» на 2014 – 2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та, з метоюзабезпечення реалізації заходів, направлених на посилення соціального захисту вразливих верств населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання Програми соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2014 – 2015 роки взяти до відома.
  2. Районній державній адміністрації продовжити роботу з виконання Програми соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2014 – 2015 роки.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                         О.В. Темченко