1111115 червня голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко відвідали обласну міжрайонну виставку собак усіх порід, проведену на мисливській базі «Фауна».

Виставка була приурочена 90-річчю Українського товариства мисливців та рибалок.

У Лубенському районі вона проводяться вже третій рік поспіль і є досить корисною та повчальною.

Для участі у конкурсах було зареєстровано більше півсотні собак різних порід з 10 районів області.

Виставку відкрив директор Лубенського госпрозрахункового мисливсько-рибальського господарства Володимир Плєма.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко  побажали конкурсантам гарного настрою та легкої перемоги.

За результатами експертної комісії найкращим собакою виставки було визнано пса на кличку Бім -2, власником якого є Володимир Богатиренко з Лубен