cimg38331    Закінчився навчальний рік. 122 випускники одинадцятих класів успішно склали іспити, підбивши  підсумки навчального року. Кращі з кращих, а це 11 випускників району, нагороджені Золотими та Срібними медалями.

Ірина Пиріг ( Березотіцька ЗОШ), Олена Москаленко ( Войнихівська ЗОШ), Олеся Жалдак ( Засульська гімназія), Валентина Охріменко (Ісківська ЗОШ), Павло Десятник ( Калайдинцівська ЗОШ), Ольга Мамон ( Оріхівська ЗОШ) отримали Золоті медалі.

Антоніна Коломієць, Тетяна Момот (Березотіцька ЗОШ), Сабіна Харапутько (Оріхівська ЗОШ), Мирослава Різник, Юлія Юрченко ( Тарандинцівська ЗОШ) - Срібні медалі.

Випускників зі святом привітали керівники районної влади. Побажання щасливої долі, впевненості, цілеспрямованості, віри у власні сили пролунали з вуст голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка у Калайдинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Д.Ф.Рубцова.

Одинадцятикласники Березотіцької ЗОШ-ІІІІ ступенів отримали вітання від голови Лубенської районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко вітала випускників Духівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака, а заступник голови районної державної адміністрації Вікторія Мартиневська бажала нових злетів і перемог випускникам Тарандинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.А.Симоненка.