Цього року в останнє шкільний дзвінок пролунав для 122 випускників одинадцятих класів шкіл району.

Щоб привітати учнів із закінченням навчального року, а випускників із початком дорослого життя   у школи Лубенщини завітали керівники області, району, міста.На святі Останнього дзвінка у Калайдинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Засульській гімназії   побували заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко. Вищебулатецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали депутат Полтавської обласної ради, голова обласного територіального відділення антимонопольного комітету України Володимир Оніщенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Вікторія Мартиневська.

Голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко на свято Останнього дзвінка завітав до Березівської ЗОШ.

Свято розпочалося з мелодії шкільного вальсу, яка лунала для одинадцяти випускників-дев’ятикласників .

З вітальним словом до колишніх учнів  звернувся голова районної ради Олексій Дядечко:

- Я щиро вітаю випускників з успішним закінченням школи. Ви - майбутнє нашої держави. Тож ставте собі мету і впевнено йдіть до неї. Висловлюю вдячність педагогічному колективу школи, який доклав чимало зусиль, щоб випускники були всебічно підготовленими, мали ґрунтовні знання.

Дякую сільському голові Олені Якименко, яка підтримує тісний зв’язок з учителями, оперативно реагує на їх запити.

З  напутніми словами до випускників звернулися директор Березівської ЗОШ Станіслав Климась, класний керівник Надія Неділько, сільський голова Березівської сільської ради Олена Якименко.

Пролунав останній дзвінок. Батьки провели своїх дітей у щасливе майбутнє по імпровізованій стежині, уквітчаній квітами та вишитими рушниками.