1

15 травня, у день початку виводу військ з Афганістану, біля пам’ятного знаку воїнам – афганцям, що по вул. Ярослава Мудрого у м. Лубни, зібралися солдати – інтернаціоналісти, їхні рідні, молодь, а також представники влади: голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник міського відділу внутрішніх справ Віктор Самсоненко, голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» Валерій Биченко, депутати міської ради Микола Тєлєгін, Володимир Скотніков.

Відкрив і вів мітинг голова Лубенської спілки ветеранів Афганістану Валерій Биченко.

До присутніх звернулися голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

-  Воїни–інтернаціоналісти гідно виконали свій патріотичний обов'язок перед Батьківщиною і ми про це не повинні забувати, - зазначив Олексій Дядечко.

Голова райдержадміністрації Віктор Алексєєнко у своєму виступі подякував членам Спілки ветеранів Афганістану за їх подвижницьку діяльність по військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління, згуртуванню воїнів-інтернаціоналістів.

Присутні вшанували   пам’ять загиблих воїнів – афганців хвилиною мовчання.

По завершенню мітингу до пам’ятного знаку було покладено квіти.