8 травня у районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня матері. На святі побували голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Очільники районної влади привітали присутніх зі святом Матері та побажали усім матерям району міцного здоров'я, вдячності і любові від дітей. Двом багатодітним родинам – сім'ї Кулакевичів з Вовчика та Данильченки із Засулля керівники району вручили подарунки - сучасні кухонні комбайни.

Учасники художньої самодіяльності РБК: ансамбль фольклорного танцю «Перлина», східного танцю «Аміра», танцювальний колектив «Водограй», «Лада Денс», вокальний ансамбль «Любисток» своїми виступами подарували присутнім гарний настрій та незабутні враження.