6 травня у районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 66-ї річниці від Дня Перемоги.

Участь в урочистому заході взяли очільники районної влади - голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Зі словами глибокої вдячності, привітань та побажань міцного здоров'я   до ветеранів – визволителів звернувся голова районної ради Олексій Дядечко:

-  Мирним небом над головою сьогодні ми завдячуємо Вам, дорогі ветерани. Ви, не шкодуючи сил, життя зробили все аби ми усміхалися сонцю і були господарями на своїй землі. Ви – Ветерани Великої Вітчизняної війни, як ніхто, заслуговуєте на шану і повагу, на добрі слова і гідне життя, про це дбає наш Президент, про це дбатиме і районна влада, - зазначив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Привітав ветеранів зі святом і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Він подякував визволителям за перемогу, а також висловив слова вдячності сільським головам за належний стан пам'ятників, обелісків та братських могил.

З нагоди свята районні керівники вручили ветеранам Великої Вітчизняної війни Катерині Пандаєвській та Олені Науменко з Березоточі ювілейні медалі «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.». А Віктор Демницький, Мотрона Мороз, Яким Курило, Іван Грицун, Софія Ягідка отримали в подарунок мобільні телефони.

Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури радували ветеранів танцями і піснями на військову тематику.

Велопробіг до Дня Перемоги

6 травня було проведено традиційний велопробіг присвячений Дню Перемоги.

Захід ініціювали члени молодіжного крила Лубенської районної організації «Союз молоді регіонів» (голова Оксана Цимбал) та члени Молодіжної ради при голові райдержадміністрації .

Місце старту учасників велопробігу – Засульська гімназія, фініш – урочище Шумейкове.

Перед початком пробігу голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко побажали спортсменам успішного фінішу. Молодь Лубенщини проїхала місцями бойової слави, цим самим вшанувавши та віддавши данину пам’яті тим, хто відвойовував перемогу на Лубенщині.

9 травня у всіх населених пунктах Лубенщини було проведено урочистості з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги.

Голова районної ради Олексій Дядечко побував у селі Вовчик . Святковий захід проходив у сільському   Будинку культури і розпочався з презентації фільму про загиблих воїнів – односельців.

Олексій Дядечко привітав ветеранів та жителів села зі святом Перемоги, а також разом із сільським головою Вовчицької сільської ради Ольгою Козловською   вручив подарунки учасникам бойових дій Сергію Морочку та Григорію Назаренку, інші 10 ветеранів отримали подарунки вдома.

Загиблих воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання, а до пам»ятника невідомому солдату було покладено живі квіти.