У приміщенні Хорошківської ЗОШ Лубенського району планують відкрити танцювальний клас. Питання відкриття хореографічного класу було обговорено на виїзній нараді в с. Хорошки, яка відбулася за   участі голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка, голови Лубенської районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Юлії Білокінь, начальника відділу будівництва, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сергія Сіряченка, сільського голови Хорошківської сільської ради Миколи Бровка, директора Хорошківської ЗОШ Наталії Руденко.

У приміщенні, де буде хореографічний клас, відремонтують підлогу, двері, встановлять шафи для перевдягання, дзеркала.

І вже цього року, як планують керівники району, двері хореографічного класу у Хорошківській ЗОШ гостинно відкриються для усіх охочих навчитися гарно танцювати.