У  Литвяківській ЗОШ, одній з найкращих шкіл Лубенського району, відбувся день відкритих дверей.

У навчальному закладі побували заступник голови Лубенської районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови Лубенської райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь.

Про те, що у Литвяках якісна освіта, кваліфікований педагогічний склад свідчать здобутки учнів школи, які навчаються там сьогодні та досягнення випускників, які своїми добрими справами прославляють Лубенський край.

- На сьогодні у школі здобуває освіту 99 учнів, діють різноманітні гуртки, розвинений волонтерський і туристичний рух, - повідомив гостям директор Литвяківської ЗОШ Володимир Костюк.

Євгенія Яковченко, Василь Куксань, Юлія Білокінь побували на відкритих уроках та стали глядачами загальношкільного заходу «Зоряний олімп». На святковому концерті   учням було вручено близько 300 грамот та подяк за участь у різного роду заходах та змаганнях районного та обласного рівня.