У Войнихівській ЗОШ Лубенського району проведено день відкритих дверей. На святковому заході у навчальному закладі побувала заступник голови Лубенської районної ради Євгенія Яковченко.

Гостями свята стали також начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, сільський голова Войнихівської сільської ради Григорій Сердюк, директор Войнихівського ПТУ №53 Анатолій Трохименко, голова агрофірми «Сонцедар» Василь Бабенко та численні батьківські колективи.

Урочисту частину свята відкрив директор Войнихівської ЗОШ Григорій Носенко.

З вітальним словом до присутніх звернулася і заступник голови районної ради Євгенія Яковченко:

- З кожним роком зменшується кількість учнів і перед педагогічним колективом навчального закладу постає непросте завдання – зберегти наповнюваність школи. Тож вчителям потрібно докладати максимум зусиль аби уроки були цікавими і повчальними, адже відчуваючи пріоритет навчального закладу, діти залюбки його відвідуватимуть.

Спортсменам, переможцям олімпіад директор школи Григорій Носенко вручив подяки, а їх батькам квіти.

Гостям Войнихівської ЗОШ було запропоновано також переглянути фрагменти нестандартних уроків з різних предметів. А на завершення свята учні школи подарували присутнім святковий концерт.