На зображенні може бути: 1 особаСьогодні минають 6 - ті роковини з дня загибелі героя, справжнього патріота, нашого земляка, Почесного громадянина Лубенщини - Марченка Руслана Володимировича, який загинув під час мінометного обстрілу позицій ЗСУ в промзоні міста Авдіївки (Донецької області).
Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та величезної любові до України, який віддав своє життя за наше майбутнє!
Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).