261003139 267522225336444 6397361879769285835 n
23 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення спроможності органів місцевого самоврядування Полтавщини у розв’язанні актуальних питань розвитку територій, поширення досвіду реалізації проєктів-переможців конкурсу.
У засіданні, яке вів голова обласної ради, голова ради конкурсу Олександр Біленький, взяли участь члени ради конкурсу: перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, голови постійних комісій обласної ради: Лариса Босенко, Олександр Алексюк; директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, начальник відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Олеся Дроботенко, також члени експертної групи, депутатка обласної ради Яніна Барибіна та Олексій Северин, депутатка обласної ради Оксана Винниченко, представники органів місцевого самоврядування області – авторів проєктів.
Відбулася презентація 37 проєктних ініціатив місцевого розвитку, поданих на конкурс у 2021 році. Так, у межах І категорії було розглянуто 36 проєктів, розроблених сільськими, селищними та міськими радами (обсяг фінансування з обласного бюджету – до 600 тис. грн) та 1 проект II категорії – міжмуніципального співробітництва – (обсяг фінансування з обласного бюджету – до 800 тис грн). Більшість проєктів стосується організації надання послуг населенню. Також представлені проєкти з поліпшення екологічної інфраструктури, розвитку туристичної та спортивної інфраструктур.
За результатами обговорення та голосування, рада конкурсу визначила переможцями 36 проєктів, які будуть реалізовані у наступному році на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
Вітаємо з перемогою, а наступного року - з фiнансуванням проектів:
260607895 267522205336446 3447415582111888860 n
- Лубенська міська рада «Реконструкція велосипедної доріжки по проспекту Володимирському у міста Лубни»;
- Хорольська міська рада «Сучасна комунальна техніка – якісні послуги для мешканців Хорольської громади»;
- Гребінківської міської ради «Запровадження системи збирання твердих побутових відходів у Гребінківській міській територіальній громаді – Чиста громада»;
селищної територіальної громади»;
- Новооржицька селищна рада «Придбання транспортного засобу для перевезення маломобільних груп населення»;
- Пирятинська міська рада «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Каштан»;
- Чорнухинська селищна рада «До трьохсотої річниці: створення транспортної та інформаційної доступності батьківщини Григорія Сковороди».
З проєктами-переможцями обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2021 року можна ознайомитися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/rc