виноградСьогодні свій День народження святкує людина, яка завжди готова прийти на допомогу,  активний громадський діяч, депутат Полтавської обласної ради, справжній патріот своєї рідної землі, відповідальний, цілеспрямований Виноград Михайло Васильович.

Шановний Михайле Васильовичу!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть щирі вітання  з Днем народження!

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і щастя! Нехай поряд завжди будуть надійні друзі та партнери, а доля дає вам натхнення, бадьорості на багато років! Бажаємо Вам успіхів у Вашій нелегкій роботі! Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                    Тетяна КАЧАНЕНКО